PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIąTEK SOBOTA NIEDZIELA
08.00 - 09.00 Turbo Spalanie08.30 - 09.30
Beata
Power Body08.30 - 09.30
Magda
Fit Sylwetka08.30 - 09.30
Tina
Prowadzi Justyna
09.00 - 10.00 Indoor Cycling09.00 - 10.00
Tina
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00 Cross Fit11.00 - 12.00
Michał Cybula
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00 Sztuki Walki dla dzieci16.00 - 17.00
Bartek
Prowadzi Bartek
Sztuki Walki dla dzieci16.00 - 17.00
Bartek
Prowadzi Bartek
17.00 - 18.00 Power Body17.30 - 18.30
Magda


Spinning18.00 - 19.00
Jerzy Markowski
Prowadzi Jurek
Trening ogólnorozwojowy17.00 - 18.00
Ada
Prowadzi Ada
Płaski brzuch + HIIT17.30 - 18.30
Magda


Spinning18.00 - 19.00
Jerzy Markowski
Prowadzi Jurek
Power Body17.30 - 18.30
Magda


Spinning18.00 - 19.00
Jerzy Markowski


CrossLight (dla początkujących)18.00 - 19.00
Prowadzi Jurek
Brazylijskie Pośladki17.00 - 18.00
Magda
18.00 - 19.00 Spinning18.00 - 19.00
Jerzy Markowski


Zdrowy kręgosłup + stretching18.00 - 19.00
Ada


CrossLight (dla początkujących)18.00 - 19.00
Prowadzi Jurek
Prowadzi Ada
Spinning18.00 - 19.00
Jerzy Markowski


Zdrowy kręgosłup + stretching18.00 - 19.00
Ada


CrossFit18.00 - 19.00
Bartek
Prowadzi Jurek
Prowadzi Ada
19.00 - 20.00 Spinning19.00 - 20.00
Jerzy Markowski


CrossFit19.00 - 20.00
Bartek


Rozmiar w dół (dla początkujących)19.00 - 20.00
Ada
Prowadzi Jurek
Fitness Dance19.00 - 20.00
Ola


Cross Fit19.00 - 20.00
Michał Cybula


Indoor Cycling19.00 - 20.00
Tina
Prowadzi Ola
Spinning19.00 - 20.00
Jerzy Markowski


CrossFit19.00 - 20.00
Bartek


Rozmiar w dół (dla początkujących)19.00 - 20.00
Ada
Prowadzi Jurek
Spinning19.00 - 20.00
Jerzy Markowski


Fitness Dance19.00 - 20.00
Ola


Cross Fit19.00 - 20.00
Michał Cybula
Prowadzi Jurek
Prowadzi Ola
Spinning19.00 - 20.00
Jerzy Markowski


Rozmiar w dół (dla początkujących)19.00 - 20.00
Ada
Prowadzi Jurek
20.00 - 21.00 Sztuki Walki dla dorosłych20.00 - 21.00
Bartek
Sztuki Walki dla dorosłych20.00 - 21.00
Bartek
Kliknij na nazwę zajęcia aby uzyskać dodatkowe informacje

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota