PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIąTEK SOBOTA NIEDZIELA
08.00 - 09.00 Fit Sylwetka08.30 - 09.30
Tina
Prowadzi Justyna
Turbo Spalanie08.30 - 09.30
Beata


Fit Seniorki08.30 - 09.30
Ada
Turbo Spalanie08.30 - 09.30
Magda
Prowadzi Magda
Spinning08.30 - 09.30
Tina


Trening ogólnorozwojowy08.30 - 09.30
Ada
Prowadzi Ada
Fit Sylwetka08.30 - 09.30
Tina


Fit Seniorki08.30 - 09.30
Ada
Prowadzi Justyna
Prowadzi Ada
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00 Sztuki Walki dla dzieci10.00 - 11.00
Bartek


TBC (Totalnie Boskie Ciało)10.00 - 11.00
Magda
Prowadzi Bartek
11.00 - 12.00 Cross Fit11.00 - 12.00
Michał Cybula
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00 Sztuki Walki dla dzieci16.00 - 17.00
Bartek
Prowadzi Bartek
Sztuki Walki dla dzieci16.00 - 17.00
Bartek
Prowadzi Bartek
17.00 - 18.00 Turbo Spalanie17.00 - 18.00
Prowadzi Magda
Trening ogólnorozwojowy17.00 - 18.00
Ada


CrossFight Młodzież17.00 - 18.00
Bartek
Prowadzi Ada
Turbo Spalanie17.00 - 18.00
Magda


CrossFight Młodzież17.00 - 18.00
Bartek
Brazylijskie Pośladki17.00 - 18.00
Magda
18.00 - 19.00 Spinning18.00 - 19.00
Jerzy Markowski


Brazylijskie Pośladki18.00 - 19.00
Magda
Prowadzi Jurek
Spinning18.00 - 19.00
Jerzy Markowski


Zdrowy kręgosłup + stretching18.00 - 19.00
Ada


CrossLight (dla początkujących)18.00 - 19.00
Prowadzi Jurek
Prowadzi Ada
Spinning18.00 - 19.00
Jerzy Markowski


TBC (Totalnie Boskie Ciało)18.00 - 19.00
Magda
Prowadzi Jurek
Spinning18.00 - 19.00
Jerzy Markowski


Uda, brzuch, pośladki18.00 - 19.00
Ada


CrossLight (dla początkujących)18.00 - 19.00
Prowadzi Jurek
Prowadzi Ada
Spinning18.00 - 19.00
Jerzy Markowski


Zdrowy kręgosłup + stretching18.00 - 19.00
Ada


CrossFit18.00 - 19.00
Bartek
Prowadzi Jurek
Prowadzi Ada
19.00 - 20.00 Spinning19.00 - 20.00
Jerzy Markowski


CrossFit19.00 - 20.00
Bartek


Rozmiar w dół (dla początkujących)19.00 - 20.00
Ada
Prowadzi Jurek
Spinning19.00 - 20.00
Tina


Fitness Dance19.00 - 20.00
Ola


Cross Fit19.00 - 20.00
Michał Cybula
Prowadzi Ola
Spinning19.00 - 20.00
Jerzy Markowski


CrossFit19.00 - 20.00
Bartek


Rozmiar w dół (dla początkujących)19.00 - 20.00
Ada
Prowadzi Jurek
Spinning19.00 - 20.00
Jerzy Markowski


Fitness Dance19.00 - 20.00
Ola


Cross Fit19.00 - 20.00
Michał Cybula
Prowadzi Jurek
Prowadzi Ola
Spinning19.00 - 20.00
Jerzy Markowski


Rozmiar w dół (dla początkujących)19.00 - 20.00
Ada
Prowadzi Jurek
20.00 - 21.00 Sztuki Walki dla dorosłych20.00 - 21.00
Bartek
Sztuki Walki dla dorosłych20.00 - 21.00
Bartek
Kliknij na nazwę zajęcia aby uzyskać dodatkowe informacje

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota