• NOWY ROZKŁAD ZAJĘĆ

  W wakacje nowy rozkład zajęć! Pamiętajmy, że na zajęcia obowiązują zapisy – telefonicznie 603 708 085 bądź w recepcji klubu 😉 Zapraszamy!

 • Majówka w Active Gym

  Dzień dobry, Godziny otwarcia klubu w majówkę: 01.05 – niedziela – NIECZYNNE 02.05 –  poniedziałek – 07.00-22.00 w tym dniu zapraszamy na zajęcia: 17.00 Brazylisjkie Pośladki 18.00 Rozmiar w dół oraz 18.00 i 19.00 Spinning 03.05 – wtorek – NIECZYNNE Dobrego weekendu!

 • Zapisy na zajęcia!

  Klubowicze, przypominamy, że na zajęcia zorganizowane obowiązują zapisy! Można to zrobić telefonicznie – 603 708 085 bądź w recepcji klubu. Liczba miejsc na zajęcia jest ograniczona, dlatego jeśli jesteś zapisany/a a wiesz, że nie przyjdziesz – zadzwoń bądź napisz! Nie blokuj miejscia innym chętnym 😉 Pozdrawiamy!

 • WIELKIE OTWARCIE

  WIELKIE OTWARCIE

  Już w sobotę 14.09 Wielkie Otwarcie siłowni Active Gym! Zapraszamy na dzień otwarty:

 • PRZENOSINY!

  PRZENOSINY!

  UWAGA! W związku z przenosinami na nowy, większy obiekt, siłownia na ul. Marcinkowskiego 4 jest już nieczynna. Od 14 września zapraszamy na Zwycięstwa 7!!!

 • AKTUALIZUJEMY stronę!

    Aktualnie strona w trakcie przebudowy/aktualizacji. Po najnowsze informację zapraszamy na Facebooka! Active Gym.  

 • STARTUJEMY z cyklicznym KONKURSEM!!!

  STARTUJEMY z cyklicznym KONKURSEM!!!

  UWAGA, UWAGA! Ogłaszamy cykliczny konkurs! ZASADY GRY: W każdym miesiącu nadsyłacie do nas Wasze zdjęcia z Active Gym, my publikujemy je na naszym FanPage’u i zaczynamy zbierać „polubienia”. Autor zdjęcia, które zbierze największą ilość „lajków” otrzyma bon na 80,00 zł do wykorzystania w naszym sklepiku z suplementami diety! Warto?! Oczywiście, że tak! Wrzesień już dobiega

 • IMPREZA CZŁONKOWSKA

  IMPREZA CZŁONKOWSKA

  Mamy zaszczyt zaprosić Państwa 26 września do Fashion&Fame o godzinie 21:00!!! ; – ) każdy członek Naszego Klubu, ma wstęp wolny!! Nie zapomnijcie Państwo zabrać ze sobą karnetu oraz dobrego humoru!! ; ) Do zobaczeeeeniaa…. : )

 • TRX + Kettlebell (trening funkcjonalny)

  TRX + Kettlebell (trening funkcjonalny)

  Czegoś takiego jeszcze nie było w Naszym mieście. Od 7.09.2015r. w Klubie A C T I V E GYM ruszyły zajęcia z wykorzystaniem taśm TRX i odważników Kettlebells, prowadzone przez Naszego trenera Bartka Pamiętajcie, że nie trzeba być w szczytowej formie aby podjąć się tego wyzwania! Wystarczą chęci i determinacja aby zacząć! TRX TRENING –

 • 15 SIERPIEŃ!!! Odpoczywamy…;-)

  15 SIERPIEŃ!!! Odpoczywamy…;-)

  Dnia 15 sierpnia Siłownia będzie nieczynna! Jeżeli jeszcze nie zdążyłeś zrobić swojego treningu, ZAPRASZAMY dzisiaj, jak i w dniu jutrzejszym w godzinach od 7:00 do 22:00!!! ;-))